Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
Galileo
Banita
Od: 11.2008
Offline
#
776
30.01.2009, 18:17
Dania - Francja 11:16 do przerwy, meczyk trochę rozczarowuje, Żabojady raczej nie dopuszczą do obudzenia się Duńczyków, do 15 min. jeszcze jako tako szło Duńczykom bramka za bramkę, potem było już tylko gorzej, co przekłada się na przewagę bramkową.
Galileo
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Galileo