|
Duńczycy nie dadzą rady. W razie czego lepiej trafić na nich.
Co do Chorwatów, wiara jedno...........
W rezerwie pojechali Francję, Niemcy sędziują mecz, do tego grają u siebie... Nasi mogą nie wydolić nerwowo, rączki zaczną się trząść i takie tam.. podsumowując to byłoby zbyt piękne aby było prawdziwe..
Ostatnio edytowane przez element : 30.01.2009 o godz. 18:19.
|