Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
jacek67
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: skawina
Offline
#
770
30.01.2009, 17:38
co do sędziowania wypowiedż
" Polacy grają twardo, tak jak w lidze niemieckiej. Taki styl znają i sędziowie, a to dobrze dla naszej reprezentacji - uważa Edward Strząbała, trener Travelandu Społem Olsztyn."
--nic dodać nic ująć będzie dobrze
jacek67
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jacek67
Znajdź inne posty napisane przez jacek67