Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
Łukasz1987
Senior Member
Od: 03.2006
Offline
#
766
30.01.2009, 17:04
A wie ktoś czy na Placu Szczepańskim będzie może ustawiony telebim jak to było 2 lata temu choćby gdy siatkarze grali? Czy nasz prezydent nie wpadł na taki pomysł...
Łukasz1987
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Łukasz1987
Znajdź inne posty napisane przez Łukasz1987