Wyświetl pojedynczy post
Łukasz1987
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#766
Stary 30.01.2009, 17:04
A wie ktoś czy na Placu Szczepańskim będzie może ustawiony telebim jak to było 2 lata temu choćby gdy siatkarze grali? Czy nasz prezydent nie wpadł na taki pomysł...
Odpowiedz cytując