MayoneS napisał(a):

To wbijaj do Bar Maxa, za 10 50 bedziesz mial baardzo duzego kebaba z taka iloscia skladnikow ze ci to bedzie wyplywac, mieso bedzie upchane w duzych ilosciach w srodku.
Ech pamietam jeszcze czasy jak kebab w Bar Maxie kosztowal 6 50
|
6.50? jakieś 4,5 roku temu jak przeprowadziłem się do Kraka było po 5 zł. 100% w górę, jak sami nie zarabiacie to spytajcie starszych czy przez 4,5 roku zarabiają 2 razy tyle...
Żeby nie było off topa. Po dłuższej przerwie odwiedziłem w ubiegłym tygodniu Gruzińskie Chaczapuri. Kiedyś bardzo mi tam smakowało jedzonko, Było smaczne, dużo i w miarę przystępna cena. Obecnie cena może nie za wysoka ale wszystko inne sporo się pogorszyło. nie polecam.