Wyświetl pojedynczy post
czesiu
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1657
Stary 30.01.2009, 15:55
Pół roku temu Bednarz pytał o Pawłowskiego i usłyszał jakieś 2 mln E... więc trzeba czekać na rozwój wydarzeń. My go chcemy może i On chce do Wisły, ale na ten moment cena jest zaporowa. Na razie nic się nie da zrobić...
Odpowiedz cytując