ale chyba pozycja lewego obrońcy jest całkiem nieźle obsadzona w Wiśle.Jest Diaz i Pietia wiec myśle że szkoda wydawac pieniadze na nowego defensora.
co do wzmocnien to może warto poczekac az państwowe spółki wycofaja sie ze sponsorowania Lubina i Bełchatowa i stmtad pozyskac kilku niezłych grajków
http://www.dziennik.pl/sport/pilkano...iej_ligi_.html
Bartczak,Goliński i Pawłowski- napewno by sie przydali