Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1656
Stary 30.01.2009, 15:09
ale chyba pozycja lewego obrońcy jest całkiem nieźle obsadzona w Wiśle.Jest Diaz i Pietia wiec myśle że szkoda wydawac pieniadze na nowego defensora.

co do wzmocnien to może warto poczekac az państwowe spółki wycofaja sie ze sponsorowania Lubina i Bełchatowa i stmtad pozyskac kilku niezłych grajków http://www.dziennik.pl/sport/pilkano...iej_ligi_.html

Bartczak,Goliński i Pawłowski- napewno by sie przydali
Odpowiedz cytując