Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1229
Stary 30.01.2009, 14:51
No jesli chodzi o jakis jej fragment to moge sie zgodzić. Ale pod trybuna Vip/media oprócz wyjscia z szatni zaraz przed boiskiem jest chyba jakiś pomieszczenie, które wg mnie bedzie kolidować ze ścianką. Tak samo jest chyba z budunkiem klubowym, który też będzie na nią zachodził. Ale fachowcy na pewno sprytnie to zaplanują
Tego chyba jeszcze nie było tutaj: http://www.polimex-mostostal.pl/uplo..._nr_4_2009.pdf
Odpowiedz cytując