No jesli chodzi o jakis jej fragment to moge sie zgodzić. Ale pod trybuna Vip/media oprócz wyjscia z szatni zaraz przed boiskiem jest chyba jakiś pomieszczenie, które wg mnie bedzie kolidować ze ścianką. Tak samo jest chyba z budunkiem klubowym, który też będzie na nią zachodził. Ale fachowcy na pewno sprytnie to zaplanują
Tego chyba jeszcze nie było tutaj:
http://www.polimex-mostostal.pl/uplo..._nr_4_2009.pdf