Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
7687
30.01.2009, 14:50
czesiu
napisał(a):
http://www.sport.pl/pilka/1,65029,62...edzielana.html
Bednarza strach obleciał czy co? Nie wiem nad czym tu się zastanawiać? Jeśli Henry nie ściemnia to zaistniała okazja odzyskania ze 400 kilo E. Dla mnie takie postępowanie Bednarza jest nie zrozumiałe...
pewnie Górnik dawał ze 30 % tego co chce Wisła za Niedzielana i stąd całe zamieszanie.W słowa Henia o kulawym nie wierze.
AYALA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AYALA
Znajdź inne posty napisane przez AYALA