Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7687
Stary 30.01.2009, 14:50
czesiu napisał(a):Wyświetl post
http://www.sport.pl/pilka/1,65029,62...edzielana.html
Bednarza strach obleciał czy co? Nie wiem nad czym tu się zastanawiać? Jeśli Henry nie ściemnia to zaistniała okazja odzyskania ze 400 kilo E. Dla mnie takie postępowanie Bednarza jest nie zrozumiałe...
pewnie Górnik dawał ze 30 % tego co chce Wisła za Niedzielana i stąd całe zamieszanie.W słowa Henia o kulawym nie wierze.
Odpowiedz cytując