Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
dannato
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: HALA
Offline
#
1228
30.01.2009, 14:42
No właśnie niezupełnie tak...chodzi też o czas...można zlikwidować A/B i zacząć prace przy ściance - nawet być może (nie sprawdzałem dokładnie) da się całą ściankę wybudować zostawiając VIPów/media/klub.
WISŁA CHECKS
dannato
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dannato
Znajdź inne posty napisane przez dannato