orzeu napisał(a):

Ale problem tutaj polega na skrajnym braku finansow dla wlasciwie wszystkich podstawowych galezi budzetowki. Policja, zdrowie, szkolnictwo - notoryczny brak kasy i tu nie ma z czego ciac. Chyba ze na redukcji etatow gdzie juz teraz mamy za malo policjantow, lekarzy i nauczycieli.
|
Orzeu bo nie wiem czy patrzyłeś, wiec pozwoliłem sobie jeszcze raz wrzucić, dość ciekawe podejście, chociaż politycznie trudne
Obywatelski projekt ograniczenia wydatków państwa http://www.blog.gwiazdowski.pl/index...ntent=1&id=566