|
Pomocy.
Problem komputerowy. Co jakiś czas miga mi monitor, po czym wyskakuje w zasobniku komunikat: "Sterownik ekrany przestał działać ale odzyskał sprawność". Czytałem na przeróżnych forach rozwiązania, szukałem odpowiedzi ale nie pomaga. Miałem najnowsze sterowniki do karty graficznej, przeinstalowałem je, zmieniłem na starsze, zainstalowałem jakąś łatkę do sytemu i wszystkie uaktualnienia, w końcu przeinstalowałem system. Nic nie pomogło. Dzieje się tak nieregularnie. Jest tak np. kiedy oglądam film, sporadycznie kiedy gram w grę, jest tak też kiedy np otwieram plik, graficzny, który ktoś mi przesłał skypem, albo jak się "bawię" blenderem.
Mój sprzęt:
Intel C2D 2,66 Mhz
3 GB ramu
GF 9500 GT 512 mb od Asusa
Wszystko na płycie Asusa
Monitor Samsung 22" LCD
Windows Vista Home z SP1
Karta nie obsługuje DX10, a taki mam zainstalowany, czy to może być problemem? Nie wiem, może jest jakiś sterownik do monitora (?) i to on robi błędy?
|