|
Może mają zły sztab fizjoterapeutów może? W Valencii Vicente też łapał kontuzję za kontuzją i grał co raz gorzej dopóki do klubu nie przyszedł Emery i nowy sztab medyczny. Często łapie kontuzje, ale gdy ją wyleczy to gra świetnie, a na dodatek takiego zawodnika za darmo szybko nie pozyskamy. Może Bednarz myśli podobnie jak wy i dlatego testuje zawodników z Indii?
|