Wyświetl pojedynczy post
mKanius
Junior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1655
Stary 30.01.2009, 14:23
Może mają zły sztab fizjoterapeutów może? W Valencii Vicente też łapał kontuzję za kontuzją i grał co raz gorzej dopóki do klubu nie przyszedł Emery i nowy sztab medyczny. Często łapie kontuzje, ale gdy ją wyleczy to gra świetnie, a na dodatek takiego zawodnika za darmo szybko nie pozyskamy. Może Bednarz myśli podobnie jak wy i dlatego testuje zawodników z Indii?
Odpowiedz cytując