Wyświetl pojedynczy post
M89
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#761
Stary 30.01.2009, 13:55
No panowie i panie, czasowo się dzisiaj idealnie układa żeby iść najpierw na halę i wspomóc koszykarki, a potem do Wiślaków/Jamy obejrzeć ręcznych!

Ja osobiście wierzę w zwycięstwo. Postawiłem na Polskę jeszcze w środę jak był kurs 7.0 i teraz nie żałuje, bo spadł do 4.45. Chorwaci będą mieli za sobą publikę, ale to zwiększa szanse na to, że spalą się psychicznie. No a poza tym, w końcu musimy kiedyś wygrać ważny mecz z gospodarzem jakiejś imprezy...

Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
Odpowiedz cytując