Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1227
Stary 30.01.2009, 12:58
W dzisiejszej Krakowskiej pisze że Wisła bedzie się starać aby A i B zostały do 22 marca. Do Kasztana: co dałoby wyburzenie A i B i pozostawienie Vip i budynku klubowego Przecież i tak nie mogliby zacząć wykonania ścianki szczelinowej.
Odpowiedz cytując