Wyświetl pojedynczy post
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#760
Stary 30.01.2009, 11:57
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
Może źle popatrzyłeś. Ja cały dzień święcie przekonany chodzę, że to Macedonia była lepsza.

Lazarov dobry, ale to jedyny zawodnik, który niesie tam za sobą jakieś zagrożenie. Nasi nie wiem czemu, nie potrafili go zneutralizować, ale na szczęście już teraz nie ma co wypominać tego meczu.

Niemniej , jutro Polska i Francja wygrywają i 35 zł moje
Z nami to mu wyszedł jeden z lepszych meczów bo miał bardzo wysoką skuteczność. A w takim meczu z ruskami rzucił chyba tyle samo bramek co nam tylko że skuteczność oscylował wokół 30 %. Wniosek jest taki, że nasza obrona nie pozwoliła mu dojść do wielu sytuacji jednak co rzucił to bramkarz puszczał. A Rosjanie dali mu porzucać tylko w bramce się spisywał koleś dobrze.
Odpowiedz cytując