Wyświetl pojedynczy post
www.rallyonline.prv.pl
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Wadowice 100% Wisła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1223
Stary 30.01.2009, 09:33
A ja tak ogladam wizualizacje i myśle że po skończeniu będzie całkiem dobrze ale jedno jest do poprawki - przydaloby się zabudować te wrednie wyglądające "balkoniki" z rurami wentylacyjnymi nie wiem może jakimś lekkim materialem np aluminium coś w rodzaju elewacji ze stadionu narodowego lub nowobudowanego stadionu legii. Kurcze czy nie można bylo tego umiejscowić gdzieś na dachu! tragiczne to jest

Dobrze by wyglądal taki pas elewacyjny tyko w tej górnej części trybuny żeby to przysłonić i ew złączyć narożniki nowopowstających trybun z istniejącymi obecnie.
Odpowiedz cytując