A ja tak ogladam wizualizacje i myśle że po skończeniu będzie całkiem dobrze ale jedno jest do poprawki - przydaloby się zabudować te wrednie wyglądające "balkoniki" z rurami wentylacyjnymi nie wiem może jakimś lekkim materialem np aluminium coś w rodzaju elewacji ze stadionu narodowego lub nowobudowanego stadionu legii. Kurcze czy nie można bylo tego umiejscowić gdzieś na dachu

! tragiczne to jest
Dobrze by wyglądal taki pas elewacyjny tyko w tej górnej części trybuny żeby to przysłonić i ew złączyć narożniki nowopowstających trybun z istniejącymi obecnie.