Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1045
Stary 30.01.2009, 03:38
O powolaniach rozmawiac nie bede bo to nie ten temat , natomiast co do 'kreacji ' ,to pewnie masz racje, tyle ze nikt o zdrowych zmyslach nie kupuje grajka tylko dlatego ze jest powolany do jakiejs reprezentacji.
O zakupie powinno decydowac wylacznie baczne obserwowanie danego zawodnika.
Dlatego jesli mamy miec do kogos pretensje to wylacznie do siebie i tylko o to mi chodzilo
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując