|
O powolaniach rozmawiac nie bede bo to nie ten temat , natomiast co do 'kreacji ' ,to pewnie masz racje, tyle ze nikt o zdrowych zmyslach nie kupuje grajka tylko dlatego ze jest powolany do jakiejs reprezentacji.
O zakupie powinno decydowac wylacznie baczne obserwowanie danego zawodnika.
Dlatego jesli mamy miec do kogos pretensje to wylacznie do siebie i tylko o to mi chodzilo
|