Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7681
Stary 30.01.2009, 01:34
flamengista napisał(a):Wyświetl post
No proszę, co za niespodzianka. A jakie oburzenie było na forum, jak napisałem o tym by się szanować. Zawodnikowi pewnie zapłaciliśmy za bilety, hotel, może i ubezpieczenie... Wyszło jak nic kilkanaście tysięcy złotych. Wyrzucone w błoto.

Testować to sobie można zawodnika, który ma jakiekolwiek referencje. W IV lidze brazylijskiej grają kelnerzy, kucharze i bębniarze ze szkół samby.
Warto testować zawsze, a nóż się trafi perełka. Wspomnę Błaszczykowskiego, który do nas przechodził z 3 bądź 4 ligi. Także już nie przesadzajmy. 95% klubów na świecie testuje gro anonimowych kopaczy, bo to się po prostu opłaca. Wystarczy, że jeden na 50 wypali.
Odpowiedz cytując