Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
runner
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
1221
30.01.2009, 00:25
Jest info dotyczące budowy trybuny:
Prace rozpoczną się 5 lutego 2009 (czwartek)
Planowane zakończenie grudzień 2009 - czas budowy 10 miesięcy.
zatem do czwartku czekamy
Runner
runner
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do runner
Znajdź inne posty napisane przez runner