antony1906 napisał(a):

Jak już rozpoczęto dyskusje na temat Łobo to dorzucę do tego swoje zdanie.
Łobodziński jest teraz jak wrzód na dupie Skorży i Bednarza, jego obecność wpływa negatywnie na grę zespołu. Dlaczego ? Sprawa jest prosta, widać że Skorża boi się skreślić Łobodzińskiego, mało tego boi się sadzać go na ławce. Trwało to wieki ale w końcu Skorża wpuścił Małeckeigo, ten nie dał mu wyboru ale mimo wszystko Łobo i tak wlatywał na boisko. I właśnie po tej sytuacji widać kogo boją się Skorża z Bednarzem. Tą osobą jest prezes Cupiał, skreślenie Łobo, dłuższe posadzenie go na ławie, na trybunach, to dla nich niebezpieczne, oni boją się jego reakcji, i tego że już całowicie przestanie im ufać. Uważam, że Skorży i Bednarzowi wyraźnie brak jaj aby powiedzieć Cupiałowi wprost, że w topili jego kase. Do tego aby być skrzydłowym trzeba mieć predyspozycje Łobodziński nie ma żadnych. Szybkość, zwrotność, strzał, niekonwencjonalny drybling, czy bez tego może funkcjonować dobry skrzydłowy ? Z jednym rodzajem dośrodkowania i zwodem "kiwam tylko w prawo" ? Nie ma na to szans
|
Cos w tym jest, tyle ze Cupial musi wiedziec ze nie zawsze transfer musi byc trafiony.Bledy sa wliczone w koszta, ten co prawda spory ale nie pierwszy i nie ostatni.Z jednej strony Lobo, pozyskany jak na nas za spore pieniadze, z drugiej Marcelo - z ktorego jesli nie zdarzy sie nic nieprzewidywalnego, wezmiemy na prawde duzy grosz.
Zycie.
antony1906 napisał(a):

staliśmy się zwyczajnie ofiarą Leo i jego chorych pomysłów.
|
A co ma do tego Leo

Moze mi wytlumaczysz ,to jakas wyrocznia ma byc dla nas , czy co?Z pistoletem stal nad Bednarzem?
A zeby bylo ciekawiej, jak Leo z przyjsciem Lobo nie ma nic wspolnego, to 2.5 ml euro za Dudke ,to jedynie jego(nieswiadoma) zasluga - gdyby nie te 'chore pomysly' ,to pies z kulawa noga by sie o niego nie upomnial a tak pozbylismy sie fochmistrza i zarobilismy do tego ogromna sume.
antony1906 napisał(a):

|
A redakcja TWSD to po co tam pojechała, żeby sugerować Bednarzowi co ma robić z Baszczyńskim i Zieńczukiem i nagrywać to przez 10 min ?
|
Tez tego nie kumam - spodziewalem sie konkretnego wywiadu a dostalem cos w rodzaju rozmowy dyrektora sportowego z adwokatami Baszcza i Zienia.