Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#758
Stary 29.01.2009, 23:11
Może źle popatrzyłeś. Ja cały dzień święcie przekonany chodzę, że to Macedonia była lepsza.

Lazarov dobry, ale to jedyny zawodnik, który niesie tam za sobą jakieś zagrożenie. Nasi nie wiem czemu, nie potrafili go zneutralizować, ale na szczęście już teraz nie ma co wypominać tego meczu.

Niemniej , jutro Polska i Francja wygrywają i 35 zł moje
Odpowiedz cytując