|
Jak już rozpoczęto dyskusje na temat Łobo to dorzucę do tego swoje zdanie.
Łobodziński jest teraz jak wrzód na dupie Skorży i Bednarza, jego obecność wpływa negatywnie na grę zespołu. Dlaczego ? Sprawa jest prosta, widać że Skorża boi się skreślić Łobodzińskiego, mało tego boi się sadzać go na ławce. Trwało to wieki ale w końcu Skorża wpuścił Małeckeigo, ten nie dał mu wyboru ale mimo wszystko Łobo i tak wlatywał na boisko. I właśnie po tej sytuacji widać kogo boją się Skorża z Bednarzem. Tą osobą jest prezes Cupiał, skreślenie Łobo, dłuższe posadzenie go na ławie, na trybunach, to dla nich niebezpieczne, oni boją się jego reakcji, i tego że już całowicie przestanie im ufać. Uważam, że Skorży i Bednarzowi wyraźnie brak jaj aby powiedzieć Cupiałowi wprost, że w topili jego kase. Do tego aby być skrzydłowym trzeba mieć predyspozycje Łobodziński nie ma żadnych. Szybkość, zwrotność, strzał, niekonwencjonalny drybling, czy bez tego może funkcjonować dobry skrzydłowy ? Z jednym rodzajem dośrodkowania i zwodem "kiwam tylko w prawo" ? Nie ma na to szans, staliśmy się zwyczajnie ofiarą Leo i jego chorych pomysłów.
edit: Jak myślicie dlaczego Skorża wystawia Burilge na stoperze? Tam gdzie największa konkurencja, a nie na jego nominalnej pozycji prawego pomocnika, tu również sprawa jest prosta, jeśli Burliga okazałby się lepszy Skorża zrobiłby Łobodzińskiemu krzywdę, a przecież gdyby skreślił Małeckeigo, to wszyscy by go zjedli. Także Burliga mógłby stanowić problem bo Łobodziński na trybunach to dla Cupiała jasny sygnał.
Wiem że brzmi to trochę absurdalnie ale moim zdaniem Burglia, zawodnik który strzela tyle bramek, imponuję techniką i szybkością jest do cholery upchany na stoperze ! Jestem zdania że on z Łobdzińskim to by sobie spokojnie poradził, tak naprawdę to on nawet nie dostał szansy bo co to jest "nie mamy czwartego stopera to upchniemy tego młodego chłopaka bo jeszcze Łobdzinskiego wygryzie"
A redakcja TWSD to po co tam pojechała, żeby sugerować Bednarzowi co ma robić z Baszczyńskim i Zieńczukiem i nagrywać to przez 10 min ? On doskonale to wie, nie musicie próbować być mądrzejsi od niego. O Burlige to już nikt tam nie zapyta, to nie Baszczyńskiemu robią krzywdę tylko Burlidze panowie.
Ostatnio edytowane przez antony1906 : 29.01.2009 o godz. 23:39.
|