Wyświetl pojedynczy post
nowy_piotrek
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#755
Stary 29.01.2009, 22:50
SZYMEK_TSW napisał(a):Wyświetl post
Kiedyś czytałem że polski Canał Plus robił badania najpopularniejszych dyscyplin sportowych i wyszło mu że najchętniej oglądana jest piłka nożna, żuzel, boks i ...skoki narciarskie.
Za transmisje skokow narciarskich tvp sie wziela na dobre od sezonu kiedy Peterka dominowal i Malysz zaczal cos tam skakac. Z niewiadomych mi wzgledow calkiem niezle ten czas pamietam Pewnie wtedy te badania o ktorych mowisz byly przeprowadzane. Wczesniej to watpie ze ktokolwiek to ogladal (chyba ze prawdziwi pasjonaci, o ile moga byc prawdziwi pasjonaci skokow narciarskich). Pozniej byly jeszcze dwa sezony slabych skokow Adasia i od 2000 sie zaczelo sie na ostro. Koniec offtopa, wracamy do recznej.

Macedonia jednak dala rady Koreancom (thx Aro) a ten ich rzucajacy znowu swoje bramki wsadzil i lacznie nabil w calym turnieju ponad 90. Jakby nie patrzec, imponujace.
Ostatnio edytowane przez nowy_piotrek : 29.01.2009 o godz. 23:06.

Życie bym dał, za krakowską Wisłę...
Odpowiedz cytując