Mnie tam F1 nie kręci, poza tym to nie temat, co kto lubi, tylko o Mistrzostwach Świata 2009
Żeby nie offtopować. Niejaka Wirtualna Polska donosi, że chorwackiego gwiazdora Ivano Balicia bolą plecki

oczywiście dzielę tę informację przez pół i jeszcze na pół, bo jakoś sobie nie wyobrażam, że on nie zagra
