Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#753
Stary 29.01.2009, 21:57
Mnie tam F1 nie kręci, poza tym to nie temat, co kto lubi, tylko o Mistrzostwach Świata 2009

Żeby nie offtopować. Niejaka Wirtualna Polska donosi, że chorwackiego gwiazdora Ivano Balicia bolą plecki oczywiście dzielę tę informację przez pół i jeszcze na pół, bo jakoś sobie nie wyobrażam, że on nie zagra
Odpowiedz cytując