Wyświetl pojedynczy post
Pusiek
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Kraków - Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1030
Stary 29.01.2009, 21:42
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Wygląda na to, że "Łobo" czeka w tej rundzie rola rezerwowego, więc gdyby pojawiła się jakaś sensowna propozycja... Z naciskiem na gdyby - przecież on już nawet w Reprezentacji nie gra, kto go teraz kupi?
IMHO zwykła kaczka dziennikarska, albo spełnienie modlitw Bednarza. Zawsze mógłby później powiedzieć - "Widzicie, sprowadziłem Łobodzińskiego, na którym jeszcze klub zarobił".

Serio, kto byłby tak zdesperowany?

Radzę dać sobie spokój, technikę "Łobo" jeszcze nie raz przyjdzie nam podziwiać na Reymonta.
Jego zwody.
Dośrodkowania.
Bramki.

Cholera...
Jeden zwód...
Jakie dośrodkowania?
Bramki?...chyba jedną pamiętam..i to na wyjeździe;p
Nie sądziłem, że kiedyś zatęsknie za Grzesiem Paterem, jego bezmyślne rajdy z piłką w stylu " byle do przodu" już więcej korzyści nam przynosiły. (bramki z barcą <łezka w oku> )
Jakby Feyenord chciał kupić Łobo, to podejrzewam, że z polecenia Leo
Idąc dalej tym tokiem myślenia; jakby go posłuchali to po roku uznaliby go pewnie za zbzikowanego starca...
Odpowiedz cytując