Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
dannato
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: HALA
Offline
#
1220
29.01.2009, 21:09
KaSzTaN
napisał(a):
Hmmm dziwne bo poki co VIPY ida na sektor dla gosci (chyba ze wzeglu na bezposrednie polaczenie z okraglakiem), AiB w pierwszej kolejnosci na bufor a pozniej chyba E2, wiec co najwyzej to moze mowa od jesieni, ale poki co takie sa plany na wiosne..
cooooooooooo
skąd to wymyśliłeś?
WISŁA CHECKS
dannato
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dannato
Znajdź inne posty napisane przez dannato