Wyświetl pojedynczy post
dannato
Senior Member
 
 
Od: 12.2004
Skąd: HALA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1220
Stary 29.01.2009, 21:09
KaSzTaN napisał(a):Wyświetl post
Hmmm dziwne bo poki co VIPY ida na sektor dla gosci (chyba ze wzeglu na bezposrednie polaczenie z okraglakiem), AiB w pierwszej kolejnosci na bufor a pozniej chyba E2, wiec co najwyzej to moze mowa od jesieni, ale poki co takie sa plany na wiosne..
cooooooooooo skąd to wymyśliłeś?
WISŁA CHECKS
Odpowiedz cytując