Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1029
Stary 29.01.2009, 21:03
Wygląda na to, że "Łobo" czeka w tej rundzie rola rezerwowego, więc gdyby pojawiła się jakaś sensowna propozycja... Z naciskiem na gdyby - przecież on już nawet w Reprezentacji nie gra, kto go teraz kupi?
IMHO zwykła kaczka dziennikarska, albo spełnienie modlitw Bednarza. Zawsze mógłby później powiedzieć - "Widzicie, sprowadziłem Łobodzińskiego, na którym jeszcze klub zarobił".

Serio, kto byłby tak zdesperowany?

Radzę dać sobie spokój, technikę "Łobo" jeszcze nie raz przyjdzie nam podziwiać na Reymonta.
Jego zwody.
Dośrodkowania.
Bramki.

Cholera...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując