Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
impreza
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
5338
29.01.2009, 20:09
DominoForza
napisał(a):
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=113
dzieki za checi, ale juz sprawdzałem tutaj
w rozdzielczosci 1280x800 tylko 4 tapetki bodajże, żadna kibicowska tylko z piłkarzami...
impreza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do impreza
Znajdź inne posty napisane przez impreza