|
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Fox River
Offline
|
#5335

29.01.2009, 19:52
|
impreza napisał(a): 
z tego co wiem to raczej nie
nie wiecie może gdzie znajde Wiślackie tapety na laptopa? rozdzielczość 1280X800... szukalem wszedzie, patrzylem w innych tematach, ale albo nie ma, albo sa takie ktore nie przypadaja mi do gustu
|
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=113
|
|