arth_ur napisał(a):

|
Jeszcze was płaczki Łobo zaskoczy.
|
Zapewne nikt spośród tu obecnych, lamentujących czy ziejących płomiennym optymizmem, nie miałby nic przeciwko. Niechaj nas zaskoczy, niech piłkarską maestrią wbije oniemiałe tłumy w ziemię; a przy okazji, niech na tej fali zaskoczenia porwie za sobą odmienionego Dawidowskiego i Niedzielana. Przy potrojonej sile ofensywnej nawet piłki wypadające z rąk Pawełka nie będą nikogo porażać.