Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
miba
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków NH/Krowodrza/Libertów
Offline
#
5327
29.01.2009, 16:56
uher
napisał(a):
Nie możesz wziąść dekodera z UPC? HD, Nagrywarka, Dysk 160 GB.
W moim hrabstwie nie ma UPC
A umowę z cyfrą już przedłużyłem i od nich nic więcej nie dostanę, więc kupić muszę na własną rękę
Polerowanie lakieru samochodowego | Auto SPA Kraków | Auto Detailing Kraków
Bo najlepsze rzeczy rodzą się z pasji!
miba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do miba
Odwiedź stronę domową użytkownika miba!
Znajdź inne posty napisane przez miba