Wyświetl pojedynczy post
kalashnikov2
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1216
Stary 29.01.2009, 16:30
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
IMO śmiesznie będzie to wyglądało takie gruzowisko z lewej, gruzowisko z prawej i na środku nieruszony sektor VIP
powrót do przeszłości ;-)

Żeby znow nie skonczylo sie tak jak w 1985 gdy rozebrali stare A i B a że kraj dogorywal finansowo, prace przerwano i oczodoly straszyly do 1997 roku.
Odpowiedz cytując