dj_ibutti napisał(a):

IMO śmiesznie będzie to wyglądało takie gruzowisko z lewej, gruzowisko z prawej i na środku nieruszony sektor VIP
|
powrót do przeszłości ;-)
Żeby znow nie skonczylo sie tak jak w 1985 gdy rozebrali stare A i B a że kraj dogorywal finansowo, prace przerwano i oczodoly straszyly do 1997 roku.