Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1215
Stary 29.01.2009, 16:19
flamengista napisał(a):Wyświetl post

Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że skorzysta na tym Wisła Szanse na mecze Euro 2012 są dla mnie sprawą nie drugo, ale trzeciorzędną. Tak więc tym bym się tak nie martwił.

UEFA ogłosi, które miasta będą organizatorami w okolicach 2010 roku - na tym etapie gotowe będzie prawdopodobnie 3 z 4 trybun, a ostatnia w budowie. Nawet jak władze piłkarskie pokażą nam środkowy palec, stadion zostanie dokończony. I tylko o to chodzi.
Dokładnie to samo odczucie mam. Coś po wybudowaniu E i D stanęło i zaczęło się marudzenie , że geldu brak. A tak - to musiał się znaleźć.
A jeśli przy okazji dadzą nam to miejsce, odbędzie się parę meczyków, restauratorzy, hotelarze i panienki zarobią nieco - pieniążki w Krakowie zostaną, a stadion bardziej dopieszczony będzie i dla Wisełki zostanie.


Odpowiedz cytując