Wyświetl pojedynczy post
barthok
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1208
Stary 29.01.2009, 14:16
To niech jeszcze powiedzą kiedy wjeżdżają na budowę..

Jeśli chodzi o AB to Budimex na pewno się odwoła, jest konsekwentny w swoich działaniach :| ktoś gdzieś pisał że we Wrocławiu się odwołali..
Odpowiedz cytując