Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1020
Stary 29.01.2009, 13:00
hmm Łobo i szansa.
Nie wiem czy na etapie ciezkiej walki o mistrzostwo, dawanie "szansy" to jest dobry moment.
I czy Łobo ma dostać szanse? Szanse to moze dostac Dawidowski, Gołos, Mączyński etc.
Łobo po prostu gra swoje, kupilismy go jak mial sezon zycia i lepiej grac nie będzie.
Obawiam sie że mamy kolejnego Marka Zieńczuka (z całym szacunkiem za poprzedni sezon). I nie będzie juz przebłysków. Raczej średniość.

Obym sie mylił
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując