|
hmm Łobo i szansa.
Nie wiem czy na etapie ciezkiej walki o mistrzostwo, dawanie "szansy" to jest dobry moment.
I czy Łobo ma dostać szanse? Szanse to moze dostac Dawidowski, Gołos, Mączyński etc.
Łobo po prostu gra swoje, kupilismy go jak mial sezon zycia i lepiej grac nie będzie.
Obawiam sie że mamy kolejnego Marka Zieńczuka (z całym szacunkiem za poprzedni sezon). I nie będzie juz przebłysków. Raczej średniość.
Obym sie mylił
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|