Temat: Goal United
Wyświetl pojedynczy post
zimka
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 28.01.2009, 22:08
Nitrox napisał(a):Wyświetl post
No to Zimka ostudziłeś mój entuzjazm po zwyciestwie nad Toba ;/

Zwycięstwo to zwycięstwo Gratuluje


Dzisiaj wygrałem mecz pucharowy 4:3 na wyjeździe

a Wam jak poszło?
Odpowiedz cytując