Temat
:
Goal United
Wyświetl pojedynczy post
zimka
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: eNHa
Offline
#
257
28.01.2009, 22:08
Nitrox
napisał(a):
No to Zimka ostudziłeś mój entuzjazm po zwyciestwie nad Toba ;/
Zwycięstwo to zwycięstwo
Gratuluje
Dzisiaj wygrałem mecz pucharowy 4:3 na wyjeździe
a Wam jak poszło
?
zimka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zimka
Znajdź inne posty napisane przez zimka