Mrsnh napisał(a):

|
powodzenia to mu mogles zyczyc jak gral w Rosji, a nie teraz kiedy gra u naszych przeciwnikow....
|
Mrsnh napisał(a):

|
krotka pamiec? wyniku z jesieni nie pamietasz?
|
To miej pretensje do naszych kopaczy, że nie wygrali, do zarządu, że nie wzmocnił kadry, wreszcie do pecha, który nas zapewne prześladował, a nie szukaj winy i źle życz innym - przestań być stereotypem.
Sorry,
mic Twój post mi się zacytowało

. Tego przed Tobą miałem na myśli.