Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#980
Stary 28.01.2009, 21:20
Mrsnh napisał(a):Wyświetl post
powodzenia to mu mogles zyczyc jak gral w Rosji, a nie teraz kiedy gra u naszych przeciwnikow....
Mrsnh napisał(a):Wyświetl post
krotka pamiec? wyniku z jesieni nie pamietasz?
To miej pretensje do naszych kopaczy, że nie wygrali, do zarządu, że nie wzmocnił kadry, wreszcie do pecha, który nas zapewne prześladował, a nie szukaj winy i źle życz innym - przestań być stereotypem.
Sorry, mic Twój post mi się zacytowało . Tego przed Tobą miałem na myśli.
Ostatnio edytowane przez eye63 : 29.01.2009 o godz. 01:29.
Odpowiedz cytując