Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1651
Stary 28.01.2009, 21:01
pysio napisał(a):Wyświetl post
siedem kotów nie przegląda tematu wstecz bo.. nie musi - ma specjalne układy z moderatorami i adminami forum


żeby nie było offtopa:

http://www.youtube.com/watch?v=ZaQitM5Pl3A
Bo 7 kotow ma 7 "forumowych zyc"
Odpowiedz cytując