Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3888
Stary 28.01.2009, 20:09
Komorowski rzekomo wyraził już zainteresowanie grą w Legii:
http://legia.net/wiadomosci,32467_Ma...nkowsk%B1.html

Czy widział ktoś jak gra on w defensywie? Bo jednego lewego "obrońcę" Edsona już przerabialiśmy.
Odpowiedz cytując