Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
Bati_NS_TSW
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Nowy Sącz
Offline
#
738
28.01.2009, 16:40
Swoją drogą ciekawe jest że niemcy sie tak wkurzają na sędziów, nie wiem może zapomnieli co sie działo jak oni byli gospodarzami poprzednich mistrzostw świata
W piatek bedzie lepiej niż wczoraj, mam nadzieję... To wtedy będzie podwójne szczęście
Urodzony sam przeciw wielu, wytrwale dążę do celu.
!!
TYLKO WISŁA
!!
Bati_NS_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bati_NS_TSW
Znajdź inne posty napisane przez Bati_NS_TSW