Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
733
28.01.2009, 16:01
Wywiad z Wentą
http://www.onet.tv/28986,3029,8,4466...0,0,wideo.html
W0lno. mam tak samo
. Kurde, wciąż nie mogę uwierzyć. Pierwszy raz w historii sędziowie dymają Niemców, a nie nas
.
covalski -
http://www.tvp.pl/sport/mistrzostwa-...-bogdana-wenty
Ostatnio edytowane przez eye63 : 28.01.2009 o godz. 16:04.
eye63
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do eye63
Znajdź inne posty napisane przez eye63