Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#733
Stary 28.01.2009, 16:01
Wywiad z Wentą
http://www.onet.tv/28986,3029,8,4466...0,0,wideo.html

W0lno. mam tak samo . Kurde, wciąż nie mogę uwierzyć. Pierwszy raz w historii sędziowie dymają Niemców, a nie nas .

covalski - http://www.tvp.pl/sport/mistrzostwa-...-bogdana-wenty
Ostatnio edytowane przez eye63 : 28.01.2009 o godz. 16:04.
Odpowiedz cytując