Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#731
Stary 28.01.2009, 15:50
Bati_NS_TSW napisał(a):Wyświetl post
http://pl.youtube.com/watch?v=o7n7EX_-yIQ

Mówisz i masz - niemiecki komentarz.
Czy tylko ja oglądając ten filmik się śmieje ?

Nie wiem jak Wy, ale ja co chwile oglądam filmiki, zdjęcia, czytam wywiady z naszymi szczypiornistami... Normalnie dostałem bzika na punkcie wczorajszego meczu ;]
Odpowiedz cytując