Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
tomaso
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
728
28.01.2009, 15:33
Tyle że wszystkie filmy z niemieckiego DSF juz sa :"niedostepne w tym kraju" dobrze ze ktos zapodaje nowe zaraz to sciagne bezcenne jak szwabowi sie glos zalamuje hehhe
tomaso
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomaso
Znajdź inne posty napisane przez tomaso