Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1643
Stary 28.01.2009, 15:29
Cytat:
Nie macie wrażenia, że nasza drużyna piłkarzy ręcznych jakoś znacząco różni się od naszych piłkarzy? To nie są wyżelowane lalusie, płaczki, obrażone dzieci, zarozumiałe typki, które sądzą, że cały świat powinien się nimi zachwycać, tylko z jakichś niezrozumiałych przyczyn się to nie dzieje... - pisze serwis weszlo.com.



To są prawdziwy twardziele, faceci z krwi i kości. Wyobrażacie sobie w tym zespole miejsce dla kogoś pokroju Ebiego Smolarka? Spróbujcie się zastanowić, co robiliby nasi piłkarze, gdyby do końca spotkania o życie było 15 sekund, w czasie których trzeba byłoby odebrać piłkę rywalom i zdobyć gola... - dodaje weszlo.com.

Zdaniem dziennikarzy serwisu nasi futboliści zachowaliby się następująco:

Krzynówek – łapią go skurcze
Smolarek – poprawia fryzurę
Żurawski – nie wiadomo, co robi (jest niewidoczny)
Lewandowski – robi rozbieg, żeby zalutować (ale w 15 sekund nie dobiegnie do piłki)
Roger – kręci się w miejscu
Dudka – przerażony rozgląda się, co począć
Łobodziński – kiwa się sam ze sobą
Wasilewski – już go nie ma (czerwona kartka)
Boruc – zastanawia się, co zjeść na kolację
Kokoszka – jest tak zalany potem, że nic nie widzi
Bronowicki – szuka kogoś, kogo można by je...ć
Jop – podaje do przeciwnika
Zahorski – układa sobie przemowę w stylu „jestem wspaniały”
Matusiak – zastanawia się, czarne czy czerwone
Saganowski – trafia w słupek
Kuszczak - też go nie ma, obraził się
hehehe



EDIT:

Przychodzi baba do lekarza.
- Panie doktorze! Jak siadam na kiblu i robię klocka, to mi się ząb rusza...
Doktor myśli, myśli, myśli... W końcu diagnoza:
- Proszę odwijać nici z rolady.
Ostatnio edytowane przez Kocur : 28.01.2009 o godz. 16:24.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując