Coglin napisał(a):

|
tylko, kto byl na sporkaniu ze Skorza i Wilczkiem, ten wie jaka byla reakcja na pytanie o trenera bramkarzy - glupie miny i brak odpowiedzi.
|
wiem
fakt pozostaje faktem
Kazimierski był dupianym bramkarzem i takim samym trenerem jest
Griszka
Pawełek bronił cokolwiek jak trenerem był Stignaciu
więc...można
oczywiście nie był to poziom Casillasa ale .... w porównaniu z tym co jest teraz to ... dwie klasy lepiej było