Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7648
Stary 28.01.2009, 15:00
Coglin napisał(a):Wyświetl post
tylko, kto byl na sporkaniu ze Skorza i Wilczkiem, ten wie jaka byla reakcja na pytanie o trenera bramkarzy - glupie miny i brak odpowiedzi.
wiem
fakt pozostaje faktem
Kazimierski był dupianym bramkarzem i takim samym trenerem jest

Griszka
Pawełek bronił cokolwiek jak trenerem był Stignaciu
więc...można
oczywiście nie był to poziom Casillasa ale .... w porównaniu z tym co jest teraz to ... dwie klasy lepiej było
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując