Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#727
Stary 28.01.2009, 13:50
Bati_NS_TSW napisał(a):Wyświetl post
Jakby ktoś jeszcze sklecił do tego coś nt wyrzucania z YT plików przez TVP dobrze by było coś takiego dokleić.

Są jakieś szanse na transmisje meczu w multikinie, jeśli nie za bardzo gdzie w centrum dobrze mozna obejrzeć mecz ?
Niestety tutaj prawo stoi po stronie TVP. To oni zapłacili za prawa do transmisji, a nie YT, ani żadna z osób wrzucająca tam materiały z TVP. Więc mają prawo do robienia z tymi materiałami co im się podoba. Ogółem, gdy nie inwestowano w strony internetowe, taki protest miałby jako takie racjonalne podstawy, niemniej obecnie- bramkę Siódmiaka można obejrzeć na stronach iTVP. Można co najwyżej napisać maila, aby wrzucili także ostatnie kilka minut meczu. Innymi słowy, po prostu nie dają się okradać.

I żeby było jasne, nie jestem fanem TVP, po prostu na YT świat się nie kończy.

A, no i maila od kibica oczywiście im posłałem.
Odpowiedz cytując