|
No to szykuje się kolejna nie przespana noc w piątek
Teraz nasi fizjoterapeuci muszą doprowadzić naszych do idealnego stanu i jazda z Chorwacją
PS Dla mnie to lepiej że o 20,30
95% idiotów czyta posty z reką na myszce ... Nie zdejmuj teraz ręki za późno 
Wisła Kraków!
|