Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
Bati_NS_TSW
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Nowy Sącz
Offline
#
723
28.01.2009, 12:07
Jakby ktoś jeszcze sklecił do tego coś nt wyrzucania z YT plików przez TVP dobrze by było coś takiego dokleić.
Są jakieś szanse na transmisje meczu w multikinie, jeśli nie za bardzo gdzie w centrum dobrze mozna obejrzeć mecz ?
Urodzony sam przeciw wielu, wytrwale dążę do celu.
!!
TYLKO WISŁA
!!
Bati_NS_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bati_NS_TSW
Znajdź inne posty napisane przez Bati_NS_TSW