Wyświetl pojedynczy post
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#722
Stary 28.01.2009, 12:04
Wydaje mi się, że to słuszna inicjatywa (źródło - forum Onetu):

Mail do TVP, podaję wzór jeśli ktoś chce wysłać (w sprawie hymnu) [email protected]
Szanowna Redakcjo!
Wczoraj, za sprawą naszych szczypiornistów, przeżyliśmy jeden z najpiękniejszych i najbardziej emocjonujących dni w historii polskiego sportu. Jednak na naszą radość cieniem kładzie się fakt, iż Telewizja Polska zamiast wyemitować hymn narodowy Polski zdecydowała się na puszczenie spotu reklam. Jesteśmy bardzo zasmuceni tym w jaki sposób zostały potraktowane nasze symbole narodowe, które w oczach Telewizji Polskiej są mniej ważne niż reklama podpasek. Chcielibyśmy wyrazić swoją dezaprobatę i powiedzieć, że spotkał nas głęboki zawód ze strony TVP.
Z poważaniem
kibice reprezentacji Polski

wysyłajcie, roześlijcie znajomych, wklejcie po różnych forach, może to nic nie da, ale niech wiedzą w tvp, że nie przeszło to niezauważone
Odpowiedz cytując